battlefield 2142 yksinpeli

Voiko tuossa pelissä edetä uralla yksinpelissä eli päästä alokkaasta ylemmäksi? vaikka saan yli 40 pojoo mutta en silti pääse seuraavalle "tasolle" tai saa mitään lisä aseita. Entä voiko tuossa heittää kranaatteja mistä?

Helppii Kiitos.
2386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se peeli on tarkotettu nettipelaamiseen. Kranaatit ja ylennykset saa vasta, kun on pelannut ranked servuilla.

Äänestä
  • Oisko mitään mahiksia saada niitä yksinpeliin ilman nettipelaamista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soturi2142 kirjoitti:

Voiko tuossa pelissä edetä uralla yksinpelissä eli päästä alokkaasta ylemmäksi? vaikka saan yli 40 pojoo mutta en silti pääse seuraavalle "tasolle" tai saa mitään lisä aseita. Entä voiko tuossa heittää kranaatteja mistä?

Helppii Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu