Neverland huutokaupataan

Mr Dynamite

6

758

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • A.B.Leland

      Ja taas yksi perätön juoru. :(

    • Smelly

      tuosta on tullut jo aikaa sitten:

      Thursday, December 21, 2006

      Michael Jackson's spokesperson Raymone Bain has released the following statement after the worldwide media circulated rumours that Neverland Valley Ranch was up for sale.

      "Reports that Mr. Michael Jackson is seeking to sell his Neverland Valley Ranch in California on the Bravo television network's reality show, 'Million Dollar Listing,' are totally untrue and ludicrous and yet another malicious attempt to damage Mr. Jackson's character and misrepresent his financial affairs.

      "Mr. Jackson is NOT selling Neverland Valley Ranch. We have said this time and time again, but rather than believe the source, there are those who consistently rely on unsubstantiated reports from unnamed sources.

      "We have not been in discussions with the Bravo Network regarding the series 'Million Dollar Listing,' nor do we plan to do so."

      • maila.mielonen

        että edes USA:ssa välitetään Michaelista... Se tilahan on Michaelille niin rakas, etten usko hänen siitä noin vain luopuvan.


      • dvx
        maila.mielonen kirjoitti:

        että edes USA:ssa välitetään Michaelista... Se tilahan on Michaelille niin rakas, etten usko hänen siitä noin vain luopuvan.

        mielestäsi USA:ssa välitetään vai ei välitetä?
        Ei tuosta sun jutusta oikeen tajunnu.


      • unbreakable mj-fan
        dvx kirjoitti:

        mielestäsi USA:ssa välitetään vai ei välitetä?
        Ei tuosta sun jutusta oikeen tajunnu.

        osa välittää,ja osa ei.turha väittää että mikellä ei muka oo faneja usa:ssa,ja että kukaan ei muka välitä hänestä siellä=D
        toivottavasti tajusitte.....


    • Anonyymi

      ei. siellä ketään välitä minusta,

      rahasta siellä välitetään, ja, omasta lompakosta,


      ei. sankareista, kaiken maailman luusereista, sitäkin enemmän,

      välitetään,

      kuin, sankareista,

      N

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2405
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1387
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      75
      1200
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1117
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      845
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      790
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      678
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      83
      672
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      25
      649
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      636
    Aihe