kauppakorkean pääsykoekirjat myytävänä

Kauppakorkean kaikki (5) pääsykoekirjat myytävänä. Parissa pientä alleviivausta lyijärillä, pyrin kummaamaan pois.
Hinta 120,-
Treffit Helsingin alueella onnistuu, muussa tapauksessa hinta posteineen 130,-
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Edelliset kirjat ovat uutena pari viikkoa sitten ostettu.

Äänestä
  • Moikka. Ostan nuo kirjat 120€ jos ovat vielä myynnissä. Mailailetko [email protected]. Oon stadista kanssa niin käy helposti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


susikettu kirjoitti:

Kauppakorkean kaikki (5) pääsykoekirjat myytävänä. Parissa pientä alleviivausta lyijärillä, pyrin kummaamaan pois.
Hinta 120,-
Treffit Helsingin alueella onnistuu, muussa tapauksessa hinta posteineen 130,-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu