Mikä mättää

mikä mättää kun sopii netissä tms treffit niin paikalle tulee joku n. 50v äijä vaikka olet ollut siinä uskossa että pitäisikin tulla oman ikäinen.
muilla kokemuksia
vastailkaa
1274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tehkää hyvät ihmiset niin että vaihdatte puhelinnumeroita ja sovitte treffinne puhelimessa.

Silloin jo äänestä voi hiukan päätellä ikääkin. Lisäksi treffit voi varmistaa soitoilla joten oharien mahdollisuuskin pienenee.

Jos kaveri ei ole halukas antamaan numeroaan niin silloin kannattaa unohtaa koko treffi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tessuli kirjoitti:

mikä mättää kun sopii netissä tms treffit niin paikalle tulee joku n. 50v äijä vaikka olet ollut siinä uskossa että pitäisikin tulla oman ikäinen.
muilla kokemuksia
vastailkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu