Rela-tipat

eli siis milloin anntte niitä?aamulla,päivällä vai illalla vai onko mitään merkitystä milloinka antaa ne???
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sillä ole mitään merkitystä. Itse annan tipat iltaisin aina viimeisen syötön yhteydessä.

Äänestä

Aamulla annan aamupuuron kanssa mutta ei tipoilla merkitystä milloin antaa. Mikä sopii omaan ohjelmaan niin silloin hyvä antaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4.11 kirjoitti:

eli siis milloin anntte niitä?aamulla,päivällä vai illalla vai onko mitään merkitystä milloinka antaa ne???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu