Juanes Suomeen Heidin tähden?

juanesfaniVm88

Mahtaakohan Heidillä ja Juanesilla olla jotain säpinää kun Juanes tulee NRJ:n konserttiin. Sanoihan Heidi aikoinaan että vaihtoivat puhelinnumeroita ynm ja yhteyttä Heidin mukaan aijottiin pitää yllä myöhemminkin.

5

1046

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mitään väliä

      OIKEESTI!
      Pääasia että tulee. Tärkeämpää hänelle lienee uransa ja suosionsa & levynmyynti Suomessa. Voihan siinä sitten samalla tavata 'vanhoja tuttuja', vai voiko? :)

    • taas kuulla...

      ...jos on nimittäin. Eihän Heidi voi olla myymättä kuvia lehtiin.

    • Pablito82

      Hei haloo varmaan hän tulee nrj gaalaan heidin takia XD

      Miehenä voin kertoa että miehet ei paljon muistelee yhden yön suhteita. Mä ainakin arvostan enemmän "vaikeita naisia" ne kiehtoo. Tottakai mä helppoa naista nain, mutta en muuta. Jos joku nainen halua viettää mun kanssa seksiyön hotellissa niin kyllä kelpaa, mutta sen jälkeen unohtuu nopeesti.

      Hyvää jos juanes muistaa edes kuka heidi on. Jos hän haluais nähdä heidin niin hän olisi tehnyt sen ilman mitään nrj gaalojakin, yksityiskone olisi lennättänyt hänen milloin vaan heidin luo.

      Ylensä näillä musiikin tähdeillä (miehillä)on bändäreitä.. Bändärit auttavat purkamaan seksuaalista halua. Juaneskin oli kiertuella 2 vuotta, ei kukaan mies jaksaa olla noin kauan ilman seksiä. Kyllä niille kelpaa jos joku nainen tulee pillua tarjoilemaan suoraan tarjottimesta, mutta sitä ei pidä luulla rakkaudeks. Noita naisia tulee ja menee kokoajan ja ne unohtuvat, sen sijaan oikea rakas pysyy aina sydämessä.

      Joka maassa ja joka kaupungissa jossa he pitävät keikkoja on naisia valmiita bändäreiksi. Heidi oli hesan bändäri. Bändärit tarjoavat ilmaista seksiä ja ylensä pitävät suun supussa. Heidi ei pitänyt suun supussa joten eiköhän hänen bändäri ura ole ohi. Joka tapauksessa bändärejä ei kierätetä vaan aina otetaan uusia. Uskon että tällä kerralla on useita kiimaisia naisia jotka ovat valmiita viettämään juanesin kanssa yhden yön jutun. Juanesin ja juonesin kavereiden kanssa. Ylensä bändärit antavat koko porukalle suuseksiä, niin varma heidikin teki.

      Voi pientä jos luulee että juanes olisi ihastunut.. hahah :DD

      • naiivi

        Mutta miksei Juanes voisi olla poikkeus? Miksei hän voisi olla uskollinen? Se että hän oli 2 vuotta kiertueella ei tarkoita, että hän ei tavannut vaimoaan sinä aikana - niin kuin itsekin sanoit, yksityiskoneella pääsee. Olen varmaan tyhmä, mutta mä uskon, että Juanes on uskollinen!
        Luepa vaikka tämä juttu: http://www.farandulas.com/archives/2006/01/juanes_para_log.html

        "A mí me pueden ver con mil mujeres, pues les debo atenciones, pero eso no quiere decir que compartan mi cama ni mis pensamientos."

        "Mut voi nähdä vaikka tuhannen eri muijan kanssa, koska mun tulee ottaa heidät huomioon, mutta se ei tarkoita, että jakaisin heidän kanssaan sänkyni tai ajatukseni."

        Siis vastaus kysymykseen: Juanes ei tule Suomeen Heidin vuoksi vaan tekemään työtään - esiintymään ja laulamaan.


      • ennen konserttia!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      66
      3362
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3157
    3. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      2648
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2538
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1953
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1850
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1636
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1465
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1320
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1189
    Aihe