Poweri vinkuu

osaisko joku sanoa mistä johtuu virtalähteen vinkuminen.. ääni ei tule tuulettimesta!
1232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En osaa sanoa tarkasti mistä vinkuminen johtuu, mutta jos oot ostanut virtalähteen ja takuu voimassa > vaihda toimivaan.

Jos koneessa alkuperäinen virtalähde ja takuu voimassa > huollata takuuseen.

virtalähdettä harvinaisen vaikea lähteä itse korjaamaan / paikallistamaan vikaa. Suurempi todennäköisyys että saat koneesta savut pihalle :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<:p kirjoitti:

osaisko joku sanoa mistä johtuu virtalähteen vinkuminen.. ääni ei tule tuulettimesta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu