Kawasaki Zephyr 750-93

Moi .
sattuuko kukaan tietään kyseisen pyörän venttiilien välyksiä?
51484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Valve clearances (cold engine);

-Intake and exhaust valves = 0,08 - 0.18mm

Hyvää tulevaa pyöräily kesää !!

Äänestä
  • ... olivat lähteestä;

    Haynes service & repair manual

    Kawasaki ZR550&750 Zephyr Fours `90 to 97`

    ... joka minulla on

    Äänestä

Siis kawasaki huollosta , kyllä ne kertoo !
Tällä palstalla voit saada ihan mitä lukemia vaan.
Tosin jos joltain löytyy linkki mistä ite voi käydä kattomassa , silloin eri asia :)

Äänestä

kiitti vastanneille, homma selvis heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elukka kirjoitti:

Moi .
sattuuko kukaan tietään kyseisen pyörän venttiilien välyksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu