Näin tänään Venäjän kilvissä olevan upean auton. Luulin ensin, että kyseessä on Lexus, lähempi tarkastelu paljasti sen uudeksi Toyota Camryksi. Miksei Camryä enää tuoda Suomeen? Uusi malli on todellinen kaunotar, todellista Toyotan premiumia, upeampi kuin mikään Audi tai vastaava eurooppalainen.
Upea Toyota
Juuso
81525
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
suomalaiset ja amerikkalaiset pöljät maksavat iloisesti kun leksun loko pannaan camryyn ja hin kerotaan kolmella :-DDDDD
reeemium...hehehehe
mielipiteesi. Kysessä on todella persoonaton tekele. Upea se on vain tojotistin mielestä. Ei voisi auto vähempää kiinnostaa.
vaan on silkkoa sisältä. Auto ei kulje ulkonäöllä. Hyvä kiesi on ehjä kokonaisuus.
nämä eurojuppien kommentit, joilla tuskin kenelläkään on vertailupohjaa välillä euroautot/japanilaiset. Itse ajoin vuoteen 1994 asti japskeilla ja siirryin sen jälkeen eurooppalaisiin. Kokemusta on niin Volkkareista, Audeista kuin Relluista. Pari vuotta sitten siirryin takaisin Toyotaan ja sen jälkeen pääsin eroon kaikista pikkuharmeista, joita euromallit ovat pullollaan. Itselläni oli aikanaan sama asenne, Tojo on persoonaton auto, mutta kyllä tuo mielikuva on jäänyt taka-alalle käytön ongelmattomuuden kanssa.
Meinaatkos, että vaihtaisin V70-Volvon (uudempi malli) johonkin Toyotaan? Come on...
Minusta ei saa juppia tekemälläkään. Miten lie itsesi laita?
Eiköhän kaikki ajelle sillä autolla millä nyt tykkää ajella??!!
Mikä ihme saatanan vimma täällä on aina haukkua muiden autoja ja aina se oma kosla on olevinaan maailman paras???!!!
Nimenomaan sitä itteensä tällainen eli kunnon paskaa.
Uusi Camry on todella komean näköinen. Vuodesta 1997 USA:n myydyin automalli, joten ei liene ihan silkkoa sisältäkään? :o)
Makuasioitahan nämä on, mutta sopii kyllä meikäläisen silmään.