Olen itselleni tunnustanut jo kauan sitten että olen bi, vaimokin tämän taisi tietää, ainakin olin muutamaan otteeseen vihjannut. Meni vuosiakausia ja asian annoin olla jossain mieleni takana, olin kuitenkin erittäin tyytyväinen elämääni ihanan vaimoni kanssa. Haaveissani kuitenkin oli myös kokea miesten välistä "rakkautta" ja jostain syystä vielä heti kahden miehen kanssa. Nyt kuitenkin ajatus rupesi enemmän ja enemmän pyörimään ja ajoituskin oli sopiva, sillä tiesin saavani pitkän komennuksen toiselle puolelle Suomea eikä vaimo voinut lähteä mukaan omien työkiireiden takia. Rupesinkin pikkuhiljaa tutkimaan löytyisikö komennuspaikkakunnalta joko sopivaa paria tai kaveruksia haaveeni toteuttamiseen. Tarjontaa tuntui olevan, olihan kyseessä yksi suurimmista kaupungeista. Vähän ennen komennukselle lähtöä laitoinkin sitten ilmoituksen ja vaikka ilmoituksia tulikin, niin yksi oli niistä jostain syystä yli muiden. Tämä oli minun kanssa suunnilleen samanikäisten Jannen ja Laurin ilmoitus. Sähköpostiliikenne oli aika vilkasta ja hyvin kiihottavaa. Kun komennukseni sitten alkoi päätimme tavata ja katsoa vieläkö kaikki haluaa jatkaa eteenpäin.
Tapaamisen jälkeen halusimme todellakin jatkaa eteenpäin ja vaivoin maltoimme odottaa testien tuloksia, vaikka kaikki tiesi olevansa puhtaita, koska halusimme olla aivan varmoja asiasta ja unohtaa kortsut sinne yöpöydän laatikkoon. Kaikki kun tykättiin enemmän touhuta kumitta.
Vihdoin testit tulivat puhtaina ja päätimme tavata Jannen ja Laurin asunnolla. Jännittyneenä pimpotin uusien ystävieni ovikelloa ja pian se avattiinkin. Pojat tuntuivat olevan yhtä jännittyneenä kuin minäkin, olihan tämä heillekin eka kerta olla kolmestaan. Koska sauna oli lämpimänä, päätimme mennä sinne. Josko liika jännitys laukeaisi löylyissä. Ja kyllähän se laukesi.
Pesulla sitten alkoikin tapahtumaan. Janne ja Lauri halusivat pestä minut ja kyllä tuntui hyvältä ja kiihottavalta tuntea neljä kättä vilistelemässä vartalollani. Kaluni tuntui saavan erityispesun ja oli eirääin kiihottavaa tuntea ensimmäistä kertaa miehen käsi kalullani. Kauaa en käsittelyö kestänyt ja laukesin poikien käsittelyssä. Minulle tämä oli huono kauppa, koska jouduin puolestani pesemään molemmat yksinäni. Pesin molemmat päästä varpaisiin ja erityisest molempien jalkovälit. Kullini tapitti pystyssä pestessäni noita kahta kohta minuun tulevaa kullia. Eipä kauaa kestänyt pojatkaan pesukäsittelyssäni ja niin sainkin päälleni molempien spermat.
Kuivattuamme itsemme menimme suoraan makuuhuoneeseen, jossa oli tosi leveä parisänky. Pojat kävivät istumaan sängynreunalle ja minä taasen keskityin täysin noihin kahteen ihanaan seisovaan kulliin. Ensimmäisenä otin Laurin kullin suuhuni, ensin vain terskan ja kielelläni livoin sen juurta. Samalla runkkasin hiljalleen Jannea. Tuntui mahtavalta saada ensimmäistä kertaa ottaa suihin. Vaihtelin useaan kertaan kullia suussani, kunnes minut siirrettiin keskelle sänkyä nelinkontin. Janne kävi taakseni samalla kun Lauri tuli eteeni ja nappasin välittömästi Laurin kullin suuhuni. Ensin Janne välillä nuoli peppureikääni ja välillä imi pallejani, hetken päästä hän valutti pepulleni liukastetta ja rupesi työntämään hellästi ja hiljaa sormeaan sisääni. Inisin onnesta Laurin kova kyrpä suussani kun Janne rupesi hiljalleen runkkaamaan peppuani sormellaan. Kauaa ei tarvinnut odottaa kun Janne rupesi työntämään kulliaan peppureikääni. Olin pakahtua onnesta, kyrpä suussa ja toinen persessä, juuri tätä olin haaveillut ja nyt se on totta. Janne aloitti naimiseni rauhallisesti ja kun paikkani aukenivat kiiihdytti hän hiljalleen vauhtia. Jannen pepussani liikkuva kyrpä stimuloi ihanasti eturauhastani. Lauri vetäytyi edestäni ja kiepsautti itsensä alleni 69:in ja kävimme molemmat toistemme kulleihin kiinni. En myöskään voinut vastustaa kiusausta nuolla Jannen peppureikää, saatika olla työntämättä sinne sormeani. Tilanne rupesi olemaan minulle liikaa, kaksi kullia sisälläni, Jannen runkatessa ja imien pallejani ja tunsin kuinka räjähtävä orgasmi lähti liikkeelle. Ilmeisesti tämän huomasi myös Janne, koska vähän ennen tulemistani oli ottanut kullini suuhunsa, johon nyt lastini lähti. Orgasmini tuoma pepun supistelu oli myös Laurille liikaa ja hänkin laukesi peppuuni täyttäen suoleni spermallaan. Janne oli poistunut altani ja siirtynyt taakseni. Hän katseli hetken aikaa avonaista spermaista peppureikääni, kunnes työnsi yhdellä kerralla kyrpänsä syvälle peppuuni. Montaa kertaa ei Jannenkaan tarvinnyt työntää tiukkaan peppuuni kun hänkin sai laskien kuuman lastinsa Laurin spermojen kaveriksi suoleeni. Lysähdin onnellisena makaamaan sängylle saaden pojat viereeni.
Mitä hetken kuluttua tapahtuikaan, se jää toiseen kertaan mikäli tarinasta tykkäsitte. Eli kommentteja tulemaan, kiitos!
Eka kerta ja vielä kahden kanssa
14
9936
Vastaukset
- ukkomies
Lukiessa oli kuin olisi syönyt hyvän aterian ilman aterimia ja kaunista kattausta. Vähän sama kuin levähdyspaikan runkkusessio. Hyvin tyypillinen päiväuni ja tyypillinen miehen kertomana. Ei kovinkaan kiihottava sinänsä, koska puuttui se jokin.
Jutusta puuttui lämpöä ja tunnetta. - Caesar 2
yrjötys. Mene homo hoitoon, älä vahingossakaan ilmesty ihmisten ilmoille.
- <<<<<->...
olet "vaivautunut" tarkastamaan jutut tältäkin palstalta....
- Ripe
<<<<<->... kirjoitti:
olet "vaivautunut" tarkastamaan jutut tältäkin palstalta....
Joo, ei mene myöskään mulla kaaliin, mitä tommoset homofobiset tekee täälä, jos kerran on niin kauheeta lukea miesten välisistä kanssakäymisistä.
Pysykää poissa tai pitäkää ajatuksenne omina! - Anonyymi
Ripe kirjoitti:
Joo, ei mene myöskään mulla kaaliin, mitä tommoset homofobiset tekee täälä, jos kerran on niin kauheeta lukea miesten välisistä kanssakäymisistä.
Pysykää poissa tai pitäkää ajatuksenne omina!Oohh spede kilahti buaahaa
- Anonyymi
olet väärällä palstalla taas
- kyäkyä
Ihan hyvä tarina, vähä pidempi ja yksityiskohtaisempi ois saanu olla. ;) Ihan vinkkinä seuraavaan tarinaan, jota innolla odotan.
- Anonyymi
Ne pilkut ja pisteet sitten ensi kerralla oikeille paikoilke.
- Anonyymi
Työnnä ne pilkut perseesees pilkun viilaaja
- Anonyymi
täs ei kerkee mitään pilkkuja viilaan nyt sitä suurta saa silmät pullistuu voi kun ihanaa
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/G8a5T1
- Anonyymi
Siis aivan mahtava tarina minun mielestäni... kuinka haluaisinkaan olla juuri tuossa Jannen ja Laurin välissä kuten kirjoittaja oli ;)
No, ehkäpä ensimmäisellä kerralla jota ei vielä ole, yksikin hyvä kaveri riittäisi mutta olisihan tuo kahden keskellä oleminen sitten sitä jotain...
M49Tre- Anonyymi
Niuvanniemen suljetulta se oli
- Anonyymi
upeeta mahtavaa sain orkun pelkästään lukiessa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persu jakoi tekoälyn tekemiä deepfakekuvia mustamaalatakseen SPR:ää
Ei näe asiassa ongelmaa https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/a/224e6737-010d-42ce-9ac0-cd08a8309f063142478- 1282237
Onko tämä yksipuolista?
Haluaisin laittaa sulle viestiä, kysyä kuulumisia. Haluaisin tietää miten voit, onko kaikki hyvin. Kaipaan sua, en tiedä761707- 1551577
Amnesty nillittää rajojen sulusta
Amnesty väittää, että missään ei ole näytetty toteen sitä, että noista itärajalta tulleista turvapaikanhakijoista olisi2121547Martina Aitolehti poseeraa rakkaansa kanssa - Somessa kuitti:"Oletko lainannut Haaviston Antoniota?"
Hmmm, onhan noissa miehissä yhdennäköisyyttä täytyy myöntää… Vai mitä mieltä sinä olet? Lue lisää ja katso kuvat: http1221424Ulkomaillakin jo irvaillaan ja naureskellaan Saksalaislehti retostelee Sanna Marinin bikinikuvalla p
Saksalaislehti retostelee Sanna Marinin bikinikuvalla peppuvitsein Saksalaislehti Bild uutisoi Sanna Marinin bikinikuvas1401037Miksi itsenäisyyspäivää vietetään...
...kun itsenäisyys menetettiin 4.4.2023 kun meidät liitettiin NATOon? Päätäntävaltamme siittettiin UsaNatolle tuona suru369931Sinulle On Postia
Niin elikkäs kuten otsikko sanoo jollekin olisi postia. Pelokkaana mietin tuleeko vastausta laisinkaan. Ja jos tulee64914- 72844