Maaginen mallinukke

Kurt Strömberg.

Miehen väitetään ajattelen seksiä koko ajan hereillään ollessaan ja näin onkin asianlaita erityisesti silloin, jos joutuu elämään poikamiehenä ja olemaan siksi seksin puutteessa. Siksi minäkin ajattelin seksiä tuolloin pimeänä iltana kävellessäni asuintaloani lähimpänä sijaitsevaan valintamyymälään ostamaan ruokaa jääkaappini täytteeksi. Seksin ajatteleminen ja puutteessa olon surkuttelu ei tuntunut laantuvan matkallani hetkeksikään. Ehkäpä sillä oli vaikutuksensa siihen, mitä tapahtui, kun pysähdyin katselemaan valintamyymälän näyteikkunaa.
Valintamyymälässä oli vaateosasto, mistä syystä näyteikkunassa oli mallinukkeja, joiden päälle oli puettu vaatteita. Annoin katseeni kiertää mallinukeissa ennen kuin menisin sisälle kauppaan, kunnes yhtäkkiä kiinnitin huomioni johonkin, joka sai minut lykkäämään kaupan sisälle menemistä. Olin kiinnittänyt huomioni naisenmuotoiseen mallinukkeen, joka esitteli punaista, edestä avattavaa napapaitaa ja sinisiä leveälahkeisia farkkuhousuja. Vaatteitakin enemmän katsoin nuken kasvoja, koska oli ollut huomaavinani, että nukke olisi iskenyt minulle silmää.
Eihän se voi olla! minä mietin ja katsoin uudelleen. Toden totta! Kapeiden, maidonvaaleiden kasvojen oikea silmä iski minulle. Nyt tapahtui muutakin. Nuo keltaisten, hartioille ulottuvien hiusten ympäröivät kasvot alkoivat muuttua jotenkin eläväisiksi, siis muutenkin kuin minulle iskevien silmien osalta. Esimerkiksi huulet muuttuivat punaisimmiksi ja kaartuivat viehkeään hymyyn. Muistuttiko hän minun mielestäni jotakuta tiettyä? Kyllä vain. Elokuvatähti Mena Suvaria nimittäin.
Seuraavaksi mallinukke alkoi hivellä käsillään hoikkaa mutta naiselliset muodot omaavaa vartaloaan. Hän pysäytti kätensä napapaitansa pullealle rintamukselle ja ylhäältä alas kulkeva nappeja. Pian napit olivat auki ja tämä Mena Suvarin kaksoisolento alkoi avata paitaansa. Viekoittelevasti hän kuitenkin pysäytti avausliikkeen juuri ennen kuin rinnat olisivat tulleet kokonaan näkyviin. Joka tapauksessa viimeistään nyt oli tullut ilmi, että hänellä ei ollut paitansa alla rintaliivejä.
Mena Suvarin kaksoisolento laski kätensä rintojensa tasalta farkuilleen. Aivan kuten odotinkin, hän alkoi avata farkkujensa vetoketjua, minkä hän teki hitaasti mutta viekoittelevan varmasti. Kumartuen eteenpäin hän laski farkkujaan jalkotaipeeseen paljastaen mustat alushousut. Hänen katseensa oli koko suunnattuna minuun näyteikkunan lasin läpi.
En kestänyt enää. Marssin sisälle kauppaan. Ohitettuani useita ruokahyllyjä ja ruokia ostavia asiakkaista löysin näyteikkunan mallinukkeineen – sekä tietenkin eloon heränneen mallinuken. Hän katsoi saapumistani olkansa yli ja oli tässä vaiheessa laskenut farkut nilkkoihinsa saakka. Hyppäsin näyteikkunan edessä olevalle korokkeelle, missä siis mallinukkeja pidettiin, ja kävin käsiksi Mena Suvarin kaksoisolentoon.
Hamusin suullani hänen kaulaansa tuntien samalla koko ajan hänen hiuksensa kasvoillani. Käteni taas kiersivät ensin hänen ympäri päätyen koskettelemaan hänen rintojaan. Tunsin hänen ihonsa käsieni ihoa vasten, mistä uskottelin itselleni, että tämän Mena Suvaria muistuttaneen ilmestyksen täytyi olla oikea ihminen. Sama johtopäätöstä tukivat myös suustaan tulleet voihkaukset ja uloshengitysilma, joka tuntui lämpimänä henkäyksenä kasvoillani hänen käännyttyään minua kohti. Hän ei tyytynyt vaan kääntymään minua kohti, vaan hän myös kosketti huuliani omilla huulillaan. Ajattelin, että kohta minulta tulee ennen kuin ehdin työntää itseni edes kertaakaan hänen sisälleen. Siksi ei ollut aikaa tuhlattavana.
Aloin tarttua hänen pikkuhousuihinsa aikeissa laskea ne alas. Hän teki sen kuitenkin itse. Hän laski ne nilkkoihinsa saakka kumartuen eteenpäin, mihin asentoon hän vieläpä jäi tukien käsillään itseään näyteikkunaa vasten. Oli tämäkin tilanne! mietin päätäni pudistaen. Ilmetty Mena Suvarin kaksoisolento pyllistää edessäni takapuoli paljaana ja jalat levitettynä. Ei ihme, että käteni tärisivät kuin horkassa avatessani housujeni vetoketjua ja laskiessani housujani alas.
Laskettuani kaikki housuni alas jäykistynyt siittimeni ponnahti esiin kaikessa komeudessaan. Silloin tartuin Mena Suvarin kaksoisolentoa lantioista ja aloin työntää taas omia lantioitani eteenpäin, jolloin siittimeni työntyi edessäni pyllistelevän naisen pakaroiden väliin. Pian elimeni onkin sellaisessa puristuksessa, jollaisessa se ei ole ollut miesmuistiin. Alan liikutella itseäni hitaasti vuoroin sisäänpäin, vuoroin ulospäin. Kuinka monta tuollaista liikettä tein? En muista. Muistan kuitenkin sen suunnattoman mielihyvän tunteen, joka minut lopulta valtasi.
Ruiskautettuani lastini Mena Suvarin kaksoisolennon sisälle päätän irrottautua hänestä ja vetää housut ylös nilkoistani. Kun olen taas kokonaan pukeutunut, huomaan hämmästyksekseni, että edessäni on jälleen mallinukke. Kuvittelinko kaiken? Enkö minä sittenkään nainut oikeaa naista? Teinkö minä temput pelkästään elottoman mallinuken kanssa?
Laskeuduin alas korokkeelta. Huomaan vasta nyt sen suuren väkijoukon, joka on kokoontunut ympärilleni. Joukosta erkaantuu sinipukuinen mies, vartija nimittäin. Hän sanoo: ”Nyt jos poistut tästä liikkeestä, niin mitään ei seuraa. Muuten kyllä kutsun poliisin paikalle.”
Noudatan vartijan kehotusta, mutta ennen lähtöäni katson vielä nopeasti olkani yli. Mallinuken, joka nojaa vieläkin näyteikkunaa vasten, takapuolessa ei ole minkäänlaisia tahroja, vaikka asian luulisi olevan päinvastoin. Oivallan, että mallinukke oli vielä hetki sitten ihminen. Ulkopuolella ei näkynyt siemennestetahtoja siitä syystä, että ne siemensyöksyni jäi hänen sisälleen.

2

13821

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • burt kenttänen

      Varsin erilainen, hauska, ja jopa hellyyttävä!

    • ???

      no jopas sulta lähti mopo käsistä..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      246
      4071
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      128
      2343
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2006
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1491
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      968
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      129
      958
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      949
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      334
      881
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      867
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      790
    Aihe