Maaginen mallinukke

Kurt Strömberg.

Miehen väitetään ajattelen seksiä koko ajan hereillään ollessaan ja näin onkin asianlaita erityisesti silloin, jos joutuu elämään poikamiehenä ja olemaan siksi seksin puutteessa. Siksi minäkin ajattelin seksiä tuolloin pimeänä iltana kävellessäni asuintaloani lähimpänä sijaitsevaan valintamyymälään ostamaan ruokaa jääkaappini täytteeksi. Seksin ajatteleminen ja puutteessa olon surkuttelu ei tuntunut laantuvan matkallani hetkeksikään. Ehkäpä sillä oli vaikutuksensa siihen, mitä tapahtui, kun pysähdyin katselemaan valintamyymälän näyteikkunaa.
Valintamyymälässä oli vaateosasto, mistä syystä näyteikkunassa oli mallinukkeja, joiden päälle oli puettu vaatteita. Annoin katseeni kiertää mallinukeissa ennen kuin menisin sisälle kauppaan, kunnes yhtäkkiä kiinnitin huomioni johonkin, joka sai minut lykkäämään kaupan sisälle menemistä. Olin kiinnittänyt huomioni naisenmuotoiseen mallinukkeen, joka esitteli punaista, edestä avattavaa napapaitaa ja sinisiä leveälahkeisia farkkuhousuja. Vaatteitakin enemmän katsoin nuken kasvoja, koska oli ollut huomaavinani, että nukke olisi iskenyt minulle silmää.
Eihän se voi olla! minä mietin ja katsoin uudelleen. Toden totta! Kapeiden, maidonvaaleiden kasvojen oikea silmä iski minulle. Nyt tapahtui muutakin. Nuo keltaisten, hartioille ulottuvien hiusten ympäröivät kasvot alkoivat muuttua jotenkin eläväisiksi, siis muutenkin kuin minulle iskevien silmien osalta. Esimerkiksi huulet muuttuivat punaisimmiksi ja kaartuivat viehkeään hymyyn. Muistuttiko hän minun mielestäni jotakuta tiettyä? Kyllä vain. Elokuvatähti Mena Suvaria nimittäin.
Seuraavaksi mallinukke alkoi hivellä käsillään hoikkaa mutta naiselliset muodot omaavaa vartaloaan. Hän pysäytti kätensä napapaitansa pullealle rintamukselle ja ylhäältä alas kulkeva nappeja. Pian napit olivat auki ja tämä Mena Suvarin kaksoisolento alkoi avata paitaansa. Viekoittelevasti hän kuitenkin pysäytti avausliikkeen juuri ennen kuin rinnat olisivat tulleet kokonaan näkyviin. Joka tapauksessa viimeistään nyt oli tullut ilmi, että hänellä ei ollut paitansa alla rintaliivejä.
Mena Suvarin kaksoisolento laski kätensä rintojensa tasalta farkuilleen. Aivan kuten odotinkin, hän alkoi avata farkkujensa vetoketjua, minkä hän teki hitaasti mutta viekoittelevan varmasti. Kumartuen eteenpäin hän laski farkkujaan jalkotaipeeseen paljastaen mustat alushousut. Hänen katseensa oli koko suunnattuna minuun näyteikkunan lasin läpi.
En kestänyt enää. Marssin sisälle kauppaan. Ohitettuani useita ruokahyllyjä ja ruokia ostavia asiakkaista löysin näyteikkunan mallinukkeineen – sekä tietenkin eloon heränneen mallinuken. Hän katsoi saapumistani olkansa yli ja oli tässä vaiheessa laskenut farkut nilkkoihinsa saakka. Hyppäsin näyteikkunan edessä olevalle korokkeelle, missä siis mallinukkeja pidettiin, ja kävin käsiksi Mena Suvarin kaksoisolentoon.
Hamusin suullani hänen kaulaansa tuntien samalla koko ajan hänen hiuksensa kasvoillani. Käteni taas kiersivät ensin hänen ympäri päätyen koskettelemaan hänen rintojaan. Tunsin hänen ihonsa käsieni ihoa vasten, mistä uskottelin itselleni, että tämän Mena Suvaria muistuttaneen ilmestyksen täytyi olla oikea ihminen. Sama johtopäätöstä tukivat myös suustaan tulleet voihkaukset ja uloshengitysilma, joka tuntui lämpimänä henkäyksenä kasvoillani hänen käännyttyään minua kohti. Hän ei tyytynyt vaan kääntymään minua kohti, vaan hän myös kosketti huuliani omilla huulillaan. Ajattelin, että kohta minulta tulee ennen kuin ehdin työntää itseni edes kertaakaan hänen sisälleen. Siksi ei ollut aikaa tuhlattavana.
Aloin tarttua hänen pikkuhousuihinsa aikeissa laskea ne alas. Hän teki sen kuitenkin itse. Hän laski ne nilkkoihinsa saakka kumartuen eteenpäin, mihin asentoon hän vieläpä jäi tukien käsillään itseään näyteikkunaa vasten. Oli tämäkin tilanne! mietin päätäni pudistaen. Ilmetty Mena Suvarin kaksoisolento pyllistää edessäni takapuoli paljaana ja jalat levitettynä. Ei ihme, että käteni tärisivät kuin horkassa avatessani housujeni vetoketjua ja laskiessani housujani alas.
Laskettuani kaikki housuni alas jäykistynyt siittimeni ponnahti esiin kaikessa komeudessaan. Silloin tartuin Mena Suvarin kaksoisolentoa lantioista ja aloin työntää taas omia lantioitani eteenpäin, jolloin siittimeni työntyi edessäni pyllistelevän naisen pakaroiden väliin. Pian elimeni onkin sellaisessa puristuksessa, jollaisessa se ei ole ollut miesmuistiin. Alan liikutella itseäni hitaasti vuoroin sisäänpäin, vuoroin ulospäin. Kuinka monta tuollaista liikettä tein? En muista. Muistan kuitenkin sen suunnattoman mielihyvän tunteen, joka minut lopulta valtasi.
Ruiskautettuani lastini Mena Suvarin kaksoisolennon sisälle päätän irrottautua hänestä ja vetää housut ylös nilkoistani. Kun olen taas kokonaan pukeutunut, huomaan hämmästyksekseni, että edessäni on jälleen mallinukke. Kuvittelinko kaiken? Enkö minä sittenkään nainut oikeaa naista? Teinkö minä temput pelkästään elottoman mallinuken kanssa?
Laskeuduin alas korokkeelta. Huomaan vasta nyt sen suuren väkijoukon, joka on kokoontunut ympärilleni. Joukosta erkaantuu sinipukuinen mies, vartija nimittäin. Hän sanoo: ”Nyt jos poistut tästä liikkeestä, niin mitään ei seuraa. Muuten kyllä kutsun poliisin paikalle.”
Noudatan vartijan kehotusta, mutta ennen lähtöäni katson vielä nopeasti olkani yli. Mallinuken, joka nojaa vieläkin näyteikkunaa vasten, takapuolessa ei ole minkäänlaisia tahroja, vaikka asian luulisi olevan päinvastoin. Oivallan, että mallinukke oli vielä hetki sitten ihminen. Ulkopuolella ei näkynyt siemennestetahtoja siitä syystä, että ne siemensyöksyni jäi hänen sisälleen.

2

13822

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • burt kenttänen

      Varsin erilainen, hauska, ja jopa hellyyttävä!

    • ???

      no jopas sulta lähti mopo käsistä..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      21
      10845
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      40
      8097
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      123
      5211
    4. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3538
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      112
      3538
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      34
      3498
    7. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      61
      3390
    8. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3137
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      53
      2474
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      34
      1976
    Aihe