Corolla fx pro 1986

Kertokaapa joku, mitä eroa on -86 vm:n tavallisen ja Pro-mallin Corollan välillä?
3649
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

seuraavat varusteet, joita ei ole köyhimmässä superissa ja DX:n vakiovarusteissa korinväriset puskurit, 5-vaihde, kiekkamittari, plyysisisustus, kokovanteen peittävät kapselit, kylkiteipit ja takaspoileri.

Äänestä
  • Varustetasoja löytyy super, dx, se,16v-twincam gti ja fx pro.

    Äänestä

Saako tätä mallia myös 1.6 moottorilla vai ovatko kaikki hb-corollat 1.3:sia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunhan kysyn kirjoitti:

Kertokaapa joku, mitä eroa on -86 vm:n tavallisen ja Pro-mallin Corollan välillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu