Ostamassa DVD soitinta

Olen ostamassa itselleni dvd soitinta karaoketoiminnolla. Kertokaa minulle mikä olisi hyvä merkki ja malli. Ostin vastikään Humax PVR-9200t tallentavan digiboksin. (on vielä pakkauksessa).
2719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka Denon DVD 1930 HDMI 1080p, h.noin 400 e. Onkyo DV-SP 404 HDMI ulostuloliitäntä, h.240

Äänestä
  • Denoneita tai Onkyoita. Ellei Sävelaitta sitten yllätä. Ja kaiken lisäksi en usko noista mainitsemistasi soittimista löytyvän karaoketoimintoa. Niinkun ei muistakaan hyvistä soittimista.

    Alkuperäiselle kysyjälle voin sanoa neuvoksi, että karaoketoiminnolla varustetut dvd-soittimet ovat yleensä merkkiä United/Matsui tms. halpiksia. Etsisin noita akselilta Anttila/Citymarket/Gigantti. Mutta kyllä niillä leffat katselee ja vähän rentun ruusua vetäsee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö Kotkasta kirjoitti:

Olen ostamassa itselleni dvd soitinta karaoketoiminnolla. Kertokaa minulle mikä olisi hyvä merkki ja malli. Ostin vastikään Humax PVR-9200t tallentavan digiboksin. (on vielä pakkauksessa).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu