Hyvää' hierontaa

A-luokan matkalle pojjaat lähtee ,löytyyköhän Virosta vielä hyvää hierontalaitosta lännen malliin jossa hierotaan paikat vetrreiksi kun on nuo aviovaimot kot suomessa eivät innostuneet reissusta.Asiallisia vastauksia kiitos.
91940
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mies,joka osaa hieroa on entinen Terviksen ammattilainen:
ANDREI NOGTEV OS.Uus-3 (3.kerros)vanha talo,keskustassa,puhuu suomea hyvin,Suomessa koulutettu,n. 40-vuotias,turvallinen.puh.Viron suunnan lisäksi:056643273. Suosittelen !
Ps. Viimeksi vein hänelle suomalaisen leivän juurta (leipä,joka tehdään ilman hiivaa)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


En mää mut pojat kirjoitti:

A-luokan matkalle pojjaat lähtee ,löytyyköhän Virosta vielä hyvää hierontalaitosta lännen malliin jossa hierotaan paikat vetrreiksi kun on nuo aviovaimot kot suomessa eivät innostuneet reissusta.Asiallisia vastauksia kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu