Olen yrittänyt löytää skypen käyttäjien osoitteita, mutta ei vaan onnistu.
Onkohan minulla jossain asetuksissa vikaa? Voisiko joku osaaja neuvoa?
Miten löydän Skype-osoitteet
15
3390
Vastaukset
- haet
ketä tahansa niin avaa kontaktit sitten hae Skypen käyttäjiä ja klikkaat hae. Jos haet vaikkapa vain Suomesta niin valitse Suomi. Profiilin kohdalta näet henkilön lisätietoja.
- tiedosta kiinnostunut
Kiitos vastauksestasi.
Näin minä tein, mutta kone herjaa: format %0:s invalid or incompatible with argument.
Mistähän tämä voisi johtua? - asenna
tiedosta kiinnostunut kirjoitti:
Kiitos vastauksestasi.
Näin minä tein, mutta kone herjaa: format %0:s invalid or incompatible with argument.
Mistähän tämä voisi johtua?Asenna Skypen uusin 3-versio.(voi asentaa suoraan vanhan päälle)
http://www.skype.com/intl/fi/download/ - eipä ollut apua
asenna kirjoitti:
Asenna Skypen uusin 3-versio.(voi asentaa suoraan vanhan päälle)
http://www.skype.com/intl/fi/download/Koetin sitäkin, mutta eipä ollut apua!
- mie vaan
eipä ollut apua kirjoitti:
Koetin sitäkin, mutta eipä ollut apua!
Mulla oli ennen toimiva 2-sarjanen, päivitin tuohon täälläkin mainostettuun uuteen, ja nyt tulee haun jälkeen aina tuo samainen ilmoitus invalideista formateista jne. Löytää kyllä yhteystietoja, mutta huonommin kuin ennen, ainakin mun mielestä. Muuten kyllä toimii.
- näyttää olevan muitakin
mie vaan kirjoitti:
Mulla oli ennen toimiva 2-sarjanen, päivitin tuohon täälläkin mainostettuun uuteen, ja nyt tulee haun jälkeen aina tuo samainen ilmoitus invalideista formateista jne. Löytää kyllä yhteystietoja, mutta huonommin kuin ennen, ainakin mun mielestä. Muuten kyllä toimii.
Aivan samoin tekee minullakin. Tietääkö joku ratkaisun ongelmaan?
- PAUMARI
Siis haluan uuden yhteysnumeron, kun entinen ei kelpaa.
- haet
Väsäsin tuonne helpdeskiin kysymyksen, jos sieltä vastataan niin laitan sen sitten tännekin.
Jotain epäsopivasta tiedostostahan tuo herjaa.- haet
Uusimmassa versiossa ei tule enää tuota herjausta format ja invalid... miten se nyt menikään. Eipä ole helpdesk vastannut vieläkään, tuskin vastaakaan. Uusin versio on julkaistu eilen:
http://www.skype.com/intl/fi/download/skype/windows/helloagain.html - mie vaan
haet kirjoitti:
Uusimmassa versiossa ei tule enää tuota herjausta format ja invalid... miten se nyt menikään. Eipä ole helpdesk vastannut vieläkään, tuskin vastaakaan. Uusin versio on julkaistu eilen:
http://www.skype.com/intl/fi/download/skype/windows/helloagain.htmlEikös tuolla sivulla mainostettu 'uusin' ole 3.0...? Mulla on 3.0.0.198 ja siinä on nuo herjat...
- haet
mie vaan kirjoitti:
Eikös tuolla sivulla mainostettu 'uusin' ole 3.0...? Mulla on 3.0.0.198 ja siinä on nuo herjat...
Näitähän tulee näköjään yhtenään, nyt on tämmöinen:
Virallinen julkaisu. Versio: 3.0.0.214. Julkaisupäivä: January 31, 2007
Tiedostonimi: SkypeSetup.exe Tiedostokoko: 19 MB
Ja velä linkki:
http://www.skype.com/intl/fi/download/skype/windows/helloagain.html
- äimänkäki
Tuli skypeltä viesti voi soittaa kuukauden ilmaiseksi puhelimiin, lanka ja kännykkä. Tilasin sen ja sain vastauksen, skypeni on aktivoitu, valmis soittamiseen. Eipä vaan soitto lähde, tulee vaan teksti, ei saldoa. Tietääkö joku vaikka jonkunlaista osoitetta, s-postia, numeroa, en löytänyt minkäänlaisia yhteystietoja mistään
- Mistä löytyy
En löydä Skypen osoitetietoja
- Anonyymi
Matteo bocelli
- Anonyymi
Lea Kaisla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait243144Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso3773Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68760Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3710Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha35607Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä32591Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es20549- 41540
Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve3529- 40521