moto razr v3 kummallisuuksia

haades

Kaksi kuukautta vanha känny ja piippailee omia aikojaan,kuin akku ois vähissä.Joskus tulee soittoääni yhtenä piippauksena,vaikka on asetettu oma äänitunnus.Kannen näytössä ei ole merkintää saapuneesta soitosta,mutta päänäytössä kyllä.Ja se paketin korvanapinjohto on vissiin rautalangasta tehty,kun ei jousta niin ei kestä korvassa millään päätä kääntäessä.Tekstiviestivalikossa ei ole LÄHETETTY valikkoa vaan LÄHTEVÄT korvaa sen.Tulee vähän epävarma tunne,että lähtiköhän se viesti.Takuuseenhan ne korjaukset menee,mutta odota noin 2-3 viikkoa soittorasiaasi takaisin.Muutama vuosi sitten mulla oli motorolan timeport känny,jossa oli samoja vikoja.Kehitystä? En kuitenkaan heitä vielä V3 kaivoon.

5

1453

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jone55

      Kannattiko alunperinkään ostaa joku Motorola jossa kaikista ominaisuuksista on tingitty muotoilun takia?? Hello Moto! Haloo Moto!

    • dfiz

      "Joskus tulee soittoääni yhtenä piippauksena,vaikka on asetettu oma äänitunnus."

      Mulla sama, ohjekirjastakaan en oo löytäny mitään tohon. Tuskin on puhelimessa mikään tekninen vika, joku paska ominaisuus taas. Sitten vielä se jos ei oo vastannu johonkin puheluun niin ei nää koska se puhelu on tullut..

    • kurri

      Motorolassahan on sellainen ominaisuus että se piippaa merkiksi jos on vastaamaton puhelu tai lukematon viesti!

      Tuo ei ole vika!!

      • motox

        Kyllä mun moto piippailee,vaikka ei ole vastaamattomia puheluita tai tekstareita.Akussakin on täys äly,ettei ole merkki siitäkään.


    • myivät

      ikinä en itse enään osta motorolaa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      101
      3023
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      97
      2463
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      43
      2286
    4. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      80
      2258
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      7
      1916
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      13
      1506
    7. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      83
      1297
    8. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1240
    9. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1117
    10. No miten meni?

      Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
      Ikävä
      119
      1074
    Aihe