norton auto-protect temppuilee

auto-protect ei toimi vaikka oon ajanut päivitykset ja kun optionseista otan enable auto virus kohdan jossa pitäis olla rasti siinä ei ole.ja kun laitan siihen rastin niin se ei kuitenkaan jää sinne..mitäs ny?
3313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itselläni kävi joskus sama juttu, mutta kun käynnistin koneen uudelleen, auto protect oli taas päällä.

Äänestä

ei ku sama juttu joka kerta ku koneen avaa.pitäskö norton ajaa uudestaan?

Äänestä

jep,homma hoitu installoimalla..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hytönen kirjoitti:

auto-protect ei toimi vaikka oon ajanut päivitykset ja kun optionseista otan enable auto virus kohdan jossa pitäis olla rasti siinä ei ole.ja kun laitan siihen rastin niin se ei kuitenkaan jää sinne..mitäs ny?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu