mikäkuka

tuli vastaan joulukuun puolella sillä oli punainen nuttu valkoiset kaulukset pitkäparta hui kauheeta kui miä pelkäsin
2895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rapamäen Hanski. Mukava tyyppi, harmiton heppu, ei tartte pelätä

Äänestä
  • kauhiasti nyt uskaltaa mennä illalla ulos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vierastyyppi kirjoitti:

tuli vastaan joulukuun puolella sillä oli punainen nuttu valkoiset kaulukset pitkäparta hui kauheeta kui miä pelkäsin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu