juhannus tanssit?

Kertokaapa nyt onko hyvä lähteä sit juhannuksen saapuessa kalajoelle?onko siellä yleensä bändiä tms?Eihän siihen nimittäin ole enää kovinkas pitkä aika;)
2145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Leirintäalueella taitaa olla kahtena iltana bändejä pitkin iltaa.Viime juhannuksena oli mm. leevi and the Leewings, mamba ja jore marjaranta. Liput leirintäalueelle ei oo ees kalliita mut jos haluat mökin niin kannatais jo ruveta soitteleen...
Niin ja jos ikä riittää onhan sielä myös Matkailija...

Leirintäalue ja koko Kalajoki on aivan täynnä väkeä ja meno on mahtava!!
Suosittelen...=)

Äänestä
  • kiitos sulle tiedosta.
    Kaverin kans täs suunniteltu jo jussia,ja kylhän se sit siltä kuulostaa,että kalajoelle lähtään.
    Ei varmaan mökkiä,,vaan auto jonnekki ja sinne sit nukkuun JOS nukuttaa..:)Mut kesää odotellessa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pailaaja kirjoitti:

Kertokaapa nyt onko hyvä lähteä sit juhannuksen saapuessa kalajoelle?onko siellä yleensä bändiä tms?Eihän siihen nimittäin ole enää kovinkas pitkä aika;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu