1.2 Goalle?

onko kukaan muu lähdössä helmikuun 1. päivänä Goaan?
3660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moip! Mulla lento 31.1 finnair hki-delhi ja siis 1.2 spicejetillä Goalle!!
Anjuna beachilla asustelen ja biletän ;)

Äänestä

Samana päivänä lähtö, kuukausi perillä, ihanaa lämpöä, hyvää ruokaa ja ystävällisiä ihmisiä ja ennen kaikkea: kiireetöntä elämää!!! Minne olet majoittumassa? Baga on tämän tytön päämäärä. Ihanaa lomaa kaikille!

Äänestä

Sinnepä sinne samana päivänä tjäreborgin kautta pariksi viikoksi Suomen pimeyttä pakoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppuuh kirjoitti:

onko kukaan muu lähdössä helmikuun 1. päivänä Goaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu