saako samat siviililääkkeet avotaloon jonka lääkäri on määränny diabam 10mg 1-2pv trivatril
1-3 kramppeihin ja tramal 150mg 1-3pv kuopiossa sain nää ja unilääkettä vielä surmontil tekeekö ne kusikokeita usein naarajärvelle menossa asialliset vastaukset kiitos
1-3 kramppeihin ja tramal 150mg 1-3pv kuopiossa sain nää ja unilääkettä vielä surmontil tekeekö ne kusikokeita usein naarajärvelle menossa asialliset vastaukset kiitos
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei saa. Tekevät.
Kyseisiä lääkkeitä käytössä. Jos nuo käytössä, niin sitten paikkana kivitalo. Jos pääsetkin avotaloon sisälle, niin lääkityksen tulleessa tietoon, joko itsesi kertomana tai kusikokeessa paljastuen, lähtö tulee kivitaloon. Bentsot, kun avotalon aikana kiellettyjä. Tai sitten ensin kivitaloon, jossa alasajo noille lääkkeille ja sen jälkeen avotaloon.
Eiköhän bentsot ajeta sinulta alas kivitalossakin. Tuomion alussa saatat saada niitä, pian se lysti loppuu.
Pelsolla sain pitää ½-vuoden "saunareissulla" Suboxonia 24mg/pv ja bentsot Xanor 4mg/pv.
yrittää alasajoo. Vaan ei automattisesti ain kaikilta. Kunhan on selkeet perusteet jatkaa lääkitystä.
miks työ kirjoittelette ihan puuta heinää kertokaa työ jotka olette ollu linnassa niin työ ainakin tiedätte naaralla saa syödä bentsoja kun kysyin tänää ja mulla on erikoislääkärin lausunto et mun lääkkeisiin ei kosketa vieroituksen takia tramal 150mg 1-3 diabam 1-2
trivatril epilepsiaan 1-3 ataraks kutinaan 1-2 tenox 20mg 1-2 vaqstatkaa asiallisesti
kaikki jota bentsoja tarvii,nii naru kaulaan. ei teist nollist oo mihkään,aikuistukaa APINAT,mua pellet.
lahoaivot,ootte yhteiskunnan kihomatoja!!!!!!!!!!!!!!
Voihan se olla, että pamit saa olla hetken aikaa käytössä, atarax saa tietenkin olla, kun sitä ei voi väärinkäyttää. Miten sulla on rivatril epilepsiaan? hmmm... se ei ole mikään epi-lääke.
En ole vanki. Olen entinen hoitsu Vanhan vaasan sairaalasta (valtionmielisairaala eli syyntakeettomia) Rivatrilin ensisijainen indikaatio on nymenomaan epilepsia ja lähinnä absence kohtaustyypit.