Mopot -07

tänä keväänä ostan mopon,oon aatellu ostaa gilera rcr,mut onhan noita muitaki mopoja..Onko gilerassa paljon vikoja,onko laadukas kone ja onkos se -07 gilera tullu jo myyntii..?kiitti etukäteen.
5594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hyvä mopo gilera on.. ei oo ollu vikoja yhtään..

Äänestä

hyvä mopo gilera on.. vikoja ei oo ollu yhtään.. lähtee hyvin käyntii ja sillee :D yhen kerran tarvii polkasta, vaika ois seissy viikon pakkases..

Äänestä

sori kun toi teksti tuli tollee homosti

Äänestä

Itselläniki on 2006 vuosimallia oleva Gilera RCR:rä ja on toiminut tosi hyvin. Mitään vikaa ei ole ollut.

Äänestä
  • joo. mullakin on tommonen 06 rcr ja hyvin on toiminu eikä oo mitää vikaa ollu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bhäbhää kirjoitti:

tänä keväänä ostan mopon,oon aatellu ostaa gilera rcr,mut onhan noita muitaki mopoja..Onko gilerassa paljon vikoja,onko laadukas kone ja onkos se -07 gilera tullu jo myyntii..?kiitti etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu