no, tämä nyt ei varsinaisesti liity rakkauteen, mutta tälle rakkaus -palstaan kyllä.. elikkä kysyisin vaan teiltä kaikilta et keitä vakkareita ootte jääny kaipaamaan?
ittelläni tulee mieleen only-me ja sitten eräs poika, jonka nimimerkkiä en enää jostain syystä muista.. se oli semmonen kummallinen :D
ittelläni tulee mieleen only-me ja sitten eräs poika, jonka nimimerkkiä en enää jostain syystä muista.. se oli semmonen kummallinen :D
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ehkä kans toi only-me, koska muita en muista, eli tuskinpa edes kaipaan. Tää "kuka on vakkari ja kuka ei" -touhu on muutenkin aika pyllystä. Tämä on kaikille avoin keskustelupaikka, kaikki tasa-asrvoisia, jne. Helposti käy kuitenkin niin, että jos joku satunnainen hemmo kysyy "iik miten meen lähestyy ihastustani!?!?" saa vastaukseksi ehkä pari hassua yleispätevää vastausta tai "käytä hakua!," kun taas jos vakkari kysyy samaa, puidaan ongelmaa koko palstan voimalla.. Ja en syytä tässä "vakkareita.." ..vaan siis että tasa-arvo olis ihan jees, vaikka ei tää tilanne nyt vielä ihan niin paha oo kuin vois olla.. Ei niitä vakkareita ole tarkoitus palvoa.
Meinasin ettei kai voi olla kumpikaa mun ex nimimerkeistä :D?