Arvo putoo N73

Kylläpä menee nopeasti aleen tuo N73, keskipyynti jo 440-470! Onhan se aika kapula, huonosti suunniteltu.
2477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joojoo, mee köyhä sen surkeen kapulas kans muualle. N73 on oikeesti hyvä puhelin. Vähän laihempi tietty ois parempi...

Äänestä

entä sitten.Kun mulla oli ennimmäinen puhelin niin makso paljon enemmän mitä nyt maksaa ja sinä olit varmaan silloin margariini rasiassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


450 euroa nyt! kirjoitti:

Kylläpä menee nopeasti aleen tuo N73, keskipyynti jo 440-470! Onhan se aika kapula, huonosti suunniteltu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu