työpöydällä on

ffdshow 2005, mutta media player 10 ei toista dvd:tä.Minkä codecin player vaatii toimiakseen, onko yllämainittu väärä.
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

BSplayer tai Media Player Classic

Äänestä
  • jo vanha, kun täältä lukee samantyyppisiä kirjoituksia, niin kaikki suosittelee jotain toisia ohjelmia? Eikö player 10 sitten enää saa toimimaan millään??

    Äänestä

  • "Pulmu" kirjoitti:

    jo vanha, kun täältä lukee samantyyppisiä kirjoituksia, niin kaikki suosittelee jotain toisia ohjelmia? Eikö player 10 sitten enää saa toimimaan millään??

    työpöydällä vai asennettuna se ffdshow???

    Äänestä

  • sulla kirjoitti:

    työpöydällä vai asennettuna se ffdshow???

    kai se on, kun näkyy netistä ladattuja elokuvia.

    Äänestä

  • "Pulmu" kirjoitti:

    kai se on, kun näkyy netistä ladattuja elokuvia.

    mutta ei muuten hankittu elokuva.Varalta jopa klikkasin suorita, että varmasti on asennettu, oisko siitä haittaa, jos suorittaa kahteen kertaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"Pulmu" kirjoitti:

ffdshow 2005, mutta media player 10 ei toista dvd:tä.Minkä codecin player vaatii toimiakseen, onko yllämainittu väärä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu