Ostaisitko Vanhaselta käytetyn auton.
Ostaisitko Vanhaselta
käytetyn auton
5232
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sen vanhatkin niin uusia,ettei hätäpäivää. Ja toisekseen niin pehmonen kaveri,että ottaa kyllä kiltisti takaisin,jos mulla palauttamisen aihetta. SIIS kyllä.
Kyl tajusin,et utskasit muuta. Mies ei politiikassa ole kuin hiljainen ns.keulakuva,josta pyyhitään välillä pahimmat pölyt pois. Oikeesti naisiin vetoava jostain syystä. Tiedä miksi. ehkä naisilla silmää myös poliitikoille. No vois Vanhastakin pahempii olla,esim..... ..... ........ mä meen nukkuun. saude.
kuinka vanha auto sulla itselläsi on vai onko autoa ollenkaan?ei Vanhasen tarvitse ottaa sulle myytyä ehjää autoa takaisin, on kait sillä sen verran *m...*.
En ostaisi. Enkä uutta.
Kaikella kunnioituksella.