lcd-televisiot

uusissa taulutelevisioissa kehno kuvanlaatu digiboksin kautta. Kuvaputket jyrää heittäen ohi!
3954
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

koita huvikses liittää pc siihen limppuun ja surffaamaan joo tiedän ei onnistu tai sitten xbox360 tai pc pelit taululla kyllä on komeeta toisin kuin sillä limpulla.älä telkkaria syytä jos lähetys on surkeaa!!

Äänestä
  • Nykyään on jo myytävänä loistavia "litteitä" televisioita. Pitää vain tietää mitä hakea. Tämä käsite että kaikki lituskat ovat huonoja, riippuu vain ja ainostaan tiedon puutteesta ja markkinoinnista. Eli siitä että ihmiset eivät käsitä
    mitä rahalla saa = yleistetään. Moni ei ole koskaan päässyt todistamaan mihin kunnon näyttö pystyy ihan tällä "nykyisellä" digikuvalla". Toki nykyinen digitekniikka on keskeneräistä mutta se pääseekin oikeuksiinsa vasta kun päästään eroon nykyisestä analogiverkosta!!!!!

    Äänestä

  • AVWizard kirjoitti:

    Nykyään on jo myytävänä loistavia "litteitä" televisioita. Pitää vain tietää mitä hakea. Tämä käsite että kaikki lituskat ovat huonoja, riippuu vain ja ainostaan tiedon puutteesta ja markkinoinnista. Eli siitä että ihmiset eivät käsitä
    mitä rahalla saa = yleistetään. Moni ei ole koskaan päässyt todistamaan mihin kunnon näyttö pystyy ihan tällä "nykyisellä" digikuvalla". Toki nykyinen digitekniikka on keskeneräistä mutta se pääseekin oikeuksiinsa vasta kun päästään eroon nykyisestä analogiverkosta!!!!!

    Mikäs sitten hyvä "littumerkki"??? LG ainakin myynnissä hyvin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kehnoja! kirjoitti:

uusissa taulutelevisioissa kehno kuvanlaatu digiboksin kautta. Kuvaputket jyrää heittäen ohi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu