Helppii

Kun pelaan sims 2 peliä omalla käyt.tililläni peli pätkii ja pahasti. Kun taas tätä peliä pelaa toisellä tilillä niin peli toimii normaalisti? Kuormittaako se tietokonetta jos peliä pelataan molemmilla käyt.tileillä yhtä aikaa?
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siirtää ne toiselta käyttötilin tiedostot sille toiselle tilille ja silleen. Menee koneesta turhaan muistia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peli pätkii kirjoitti:

Kun pelaan sims 2 peliä omalla käyt.tililläni peli pätkii ja pahasti. Kun taas tätä peliä pelaa toisellä tilillä niin peli toimii normaalisti? Kuormittaako se tietokonetta jos peliä pelataan molemmilla käyt.tileillä yhtä aikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu