Paras pitkään aikaan
pakko nähdä
113132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
aijaamäävai
Eikös toi ollutkaan Haminasta toi kuva? ja minä kun luulin...
SUOMALAISEN REKKAKUSKIN PERIKUVA.
jeeeee...
Nyt ottaa kantaa filminpätkään ammattikuski, aikaisemmat kommentit oli puutaheinää. Raskaassa avoneuvoissa oli hätävilkut päällä, eli kyseessä oli probleema, minkä takia oli pysäköidytty tien laitaan. Kuvausryhmä oli äänen perusteella mopoikäisiä, sen kuvastaa myös parkkikiekon kysely. Kaikki sympatiat kollegalle, itse olisin varmaan vääntänyt kyselijältä nokan punaiseksi.
Miksi ukot seiso keskellä tietä? Joku hölmömpi olis voinut ajaa vahingossa päälle!
Pirun nokkela veto niiltä henkilöautonasuilta toi heitto, juntti rahtari ei pystynyt vastaan mitään asiallista. Siinä se elämä valuu kivasti hukkaan; keskellä tietä seisoskellen rikkinäisen rekan vieressä!
Isomahasista rekkamiehistä ei yleensä ole turpiinvetäjiksi, vain suunsoittajiksi ja heikkoa on näemmä sekin.
Sikahyvä pätkä!
eläkeläis ryhmä taas kerran kiskomassa kärryjä välillä Hanko Vantaa. Niinhän se vanha patu ajolinjassa aikanaan kerto miten nää "vanhat" hoitelee viikonloppu vedot.Tässä tulos.....menee hermot!!!!!
Onneksi rekkakuskit on pitkä pinnaista väkeä, jätetään teinisilopallien jutut omaan "arvoonsa".
irtoperän vetäjille lisähommia,eikä kukaan kysele piiturikiekkoja!netistä sivu ValuSoft.olen
lueskellut rivien väleistä,että laiskimmat kuskit poikkeilee yön seutuna kotona.Eikö raskaamman kaluston kuskien kannattais herätä 2000 luvulle?tämä on provokaatio!!!!luin näitä sivuja,yllätyin että joku yrittää ratin takana rikastua ja työnteettäjä potkii vauhtia:"laiskathan saa maata Unikulman untuva vällyjen välissä,mutta ahkerien on saatava ajaa senverran kun pätäkkää tahtoo pinota".nuorna miesnä ollessa,yks isäntä neuvo:"kuuma kesäpäivä tulossa,elä avvaa ikkunaa aamust selällee vaa vähä kerrallaa ko päivä lämpiää tuntuu hytti viileemmälle pitempään!"mietitään tätä tulevalla viikolla,ja tekis vielä mieli sanoo,että onko pakko polkee rajoitinta vasten,,,,olkoon ei täsä muuta.
lapsellista porukkaa ton filmin tekijät. Pääsis pallinaamapojilta itku kun istutettas täysperärekan rattiin
Joko on pojilla auto käynnissä :D
Kui pitkälle hanska lens pakoputkesta?
Ei pahalla :)