GetStateVara

Hei tarvitsen apua. Olen jumissa Tomb Raider: Legendin alkukohdissa, jossa hän on "pyramidissä"...
Sellainen kohta missä on pyöriviäjuttuja missä on piikkejä, sitten niihin pitää hypätä ja sitten ne pyörähtää vähän, sitten pitää yrittää päästä toiselle puolelle :(

tarvitsen apuanne, auttakaa! :/
1206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos tajusin,olet Boliviassa siinä temppelissä(melkein sisääm käynnin luona).Sinun pitäisi ottaa sllä graplella kiinni katosta,kun hyppäät.Siis hyppää ja jos sinulla on peli tietokoneella,painä väli lyöntiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"pyörivä härveli" kirjoitti:

Hei tarvitsen apua. Olen jumissa Tomb Raider: Legendin alkukohdissa, jossa hän on "pyramidissä"...
Sellainen kohta missä on pyöriviäjuttuja missä on piikkejä, sitten niihin pitää hypätä ja sitten ne pyörähtää vähän, sitten pitää yrittää päästä toiselle puolelle :(

tarvitsen apuanne, auttakaa! :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu