Iskän naapurissa asuu 12.w koira jonka nimi on Milla ja sillä on juoksuaika! Mä toivon että se sais pentuja. Mä voisin sit aina hoitaa ja helliä niitä iskän luona!
Se ois NIIIN mukavaa!
Haluaisin et Milla saa pentuja...
ansku135
3
689
Vastaukset
- ****''----*****
Kuules nyt, se naapurin Milla on jo liian vanha saaman pentuja. Entäs sitten, jos Milla vaikka kuolee siihen synnytykseen. Kuka ne pennut sitten hoitaa ja imettää??? Hoida nyt vain Millaa ja pidä sitä hyvänä, sillä on kuitenkin aika paljon ikää jo.
- kirjoittaja taisi
olla nuorempi kuin tuo "Milla".
- lartzu
kirjoittaja taisi kirjoitti:
olla nuorempi kuin tuo "Milla".
minäkin mietin. koira on sitäpaitsi ihan liian vanha saamaan pentuja, ja jos kerran naapurin koira on niin tuskin kirjoittajalla on paljoakaan sanomista siihen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492179
- 1211465
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3361280Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401200Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651195IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31181- 1411169
- 491109
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.153991Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet99978