ingles 31.1

kukaan muu lähössä 31.1?
9575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä juu, mutta 26 päivä jo lähtö :)

Äänestä

Varmaan. Ootko ite lähössä?

Äänestä

Kuparipannussa poikaparien tapaaminen uusen vuoden päivänä. Sopiiko kaikille.

Äänestä
  • Zikasairas pienipää ja kerttupäähomppeli ovat samassa koneessa hyvin yhdessä.

    Äänestä

Oliko muita!

Äänestä
  • Mä kans

    Äänestä

Kävin Inglesissä viime vuonna. Sain satiaisia jotka kutittivat pitkään. Sitten keksin vaihtaa muijan nuoreen mieheen. Ei enää tauteja. Pettikö se luhava lehmä minua.

Äänestä

Oon lähössä myös 31.1. Lähden kauppaan silloin. Asun Mouhijärvellä ja paikalliseen Prismaan oon lähössä silloin. Olisi mukava tavata. Moni muukin on lähössä silloin, osa on lähössä töihin, osa lähtee terveyskeskukseen eli jatkossa soten arvauskeskukseen.

Äänestä

Lähösä olaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


menossa... kirjoitti:

kukaan muu lähössä 31.1?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu