Tuli tuosta aiemmasta viestistä mieleeni, kun puhuttiin lesboseksistä ja penetraatiosta, että kuinka moni pitää penetraatiosta seksin aikan, sormilla tai muuten..?
Minä kyllä pidän kovasti, mutta joskus tuntuu että olen aika harvinainen tapaus näin lepakoiden joukossa...
Olenko?
Minä kyllä pidän kovasti, mutta joskus tuntuu että olen aika harvinainen tapaus näin lepakoiden joukossa...
Olenko?
Vastaukset 11
Vanhimmat
ole kovin outolintu...
Tykkään. Sopivassa suhteessa tietysti muuhun aktiviteettiin nähden... I´m all for it:)
harvinainen tapaus lepakkojen piirissä siinä mielessä, että en ole ollut koskaan kiinnostunut toisten tuntemattomien ihmisten seksitavoista.
Vai ei kiinnosta. Ja silti sinä lukea tama ketju? Ristiriitaista...
tama ketju. Mina lukea vain ensimmainen viesti. jos otsikko on kysely ja nimimerkki outolintu siita ei nae, mika on aihe, ennen kuin on jo vahingossa lukenut koko viestin. Ymmartaako sina tata ollenkaan?
Sitapaitsi ihminen on ristiriitainen olento, jos sina ei oppinut tata, sinulla on viela paljon opittavaa elamassa. Sinakaan et vastannut outolinnun kysymykseen. Miksi et, jos sinua niin kiinnostaa tallaiset tarkeat kyselyt? Vai oletko itse utelias outolintu?
w00t?
kvg7 19.1.2007 klo 22.22
Vai ei kiinnosta. Ja silti sinä lukea tama ketju? Ristiriitaista...
Oletko Virosta?
Höh. Tuo nyt vaan oli vitsi. Ja olen ihan Suomesta. Minulla ei ole alkuperäiseen viestiin kommentoitavaa. Mutta jälleen olit lukenut viestiä, joka sinua ei oikeastaan edes kiinnosta :)
mitä toi sana penetraatio tarkoittaa suomeksi, kun en tiedä?
penetraatio
tunkeutuminen, lävistäminen, läpäiseminen (esim. viruksen tunkeutuminen soluun)
asia on selvä ja ymmärrän .kiitos sulle tiedosta.varmaan moni muukin on onnellinen tiedosta
et ole ainut