Ihottuma

tai sellaiset ryyhelmät, ilmeisesti tullut tutista,kun just on siinä kohdin. Onko hyviä parantamiskeinoja, ollaan rasvattu Aqualan L:llä?
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oli samaa, auttoi kasvojen pesut pelkällä vedellä ja ihottuma-alueiden kuivana pitäminen ja "tuulettaminen" ilman tuttia :)

Äänestä

voi sit äkkiä tulla märkärupi. jos tulee kellertäviä rupia ni menkää lääkäriin.
meillä just oli poskessa ja antibiootti kuurin joutu neiti ottamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suupielissä kirjoitti:

tai sellaiset ryyhelmät, ilmeisesti tullut tutista,kun just on siinä kohdin. Onko hyviä parantamiskeinoja, ollaan rasvattu Aqualan L:llä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu