las palmas

Hei! kuka kertois joka käyny las palmasissa niin mikä ois hyvä hotelli sinkku-naiselle ja jossa lähellä hyvittelupaikat ja mukavat diskot.
3650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tsekkaa vielä itse matkatoimistojen sivuilta.
Esim. Aurinkomatkoilla on tosihyvä sivusto karttoineen.
Oman kokemukseni mukaan suomalaiset asutetaan pääasiassa Las Canterasin rannan tuntumassa oleviin hotelleihin. Itse olen sinkkuna asunut Luz Playassa. En tosin ollut kiinnostunut discoista, mutta pidin paikasta ja menen sinne uudelleen mieluusti. Huvittelupaikoista parasta tietoa saat hotellikirjasta paikan päällä ja tietysti oppailta, jos olet valmismatkalla.

Äänestä

>Catalinan puiston kupeessa on hyvä edullinen hotla
on bussiasema josta pääsee koko saarelle ja uima rantaan 150m korkeintaa yksi kortteli niin olet rantabulevartilla. Valitettavast nimi ei tuu mieleen mut näillä tiedoilla opas osaa neuvoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä hyvä hotelli`? kirjoitti:

Hei! kuka kertois joka käyny las palmasissa niin mikä ois hyvä hotelli sinkku-naiselle ja jossa lähellä hyvittelupaikat ja mukavat diskot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu