Hupista

Sefu joka ei kestänyt totuuksia itsestään, varsinkaan kun hänen omituisuutensa ja perverssiä käyttäytymistä koskeva tieto tuli esille parhaimpaan katselu-aikaan. Siispä hän suuressa viisaudessaan bannasi sättääjän ja koko maailma..tai ainakin suomi24 chat pelastui :)))
Sen pituinen se! ...(joka oli muuten aika lyhyt)
8865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

jonkunhan se on aina tehtävä.Kirjoittaja et lukija.

Äänestä

jos itsessä on syy ja bannataan. enpä ole kuullut että ketään syyttä ois bannattu. jos tunnet itsesi syyttömästi bannatuksi, valitat kai myös ylläpidolle? vai ylititkö sallitun rajan ja sidoit omalla käyttäytymiselläsi kätesi?

ja mikä tänä päivänä on omituista tai perverssiä? ehkä perverssiä on itkeä täällä kun maailma lyö vasten kasvoja eikä katsoa peíliin.

ehkä kannattas mennä ja hankkia elämä.

valivalivali75

Äänestä

hupis? Hupiasi? Sättiä? Sitä että nenänvartesi kasvaa jo pitkää rupea sen takia ettet pääse addiktionomaisen harrastuksesi pariin puhumaan paskaa kaltaistesi luusereiden kanssa?

Mene hyvä mies ja hanki edes töitä - tai no jos sinun koulutuksellasi niitä ei irtoa - tarjoa vaikka vapaaehtoisapua jossakin julkishyödyllisessä yhteisössä. Saat jotakin tekemistä ankeaan arkeesi.

alea akva est

Äänestä

SUCKER! You`re a motherfucker looser! I am happy I don`t know such an idiot like you! You have full of urea inside your head? Or shit in your mouth? Do you think the world will be better place to live through people like you? Oh shit!

rockerhiphoppunkgirl

Äänestä

koet elämäsi mielekkäämmäksi.

Äänestä
  • koskaan parantamaan tapojaan - onhan se nähty!

    tsykiatri

    Äänestä

  • tsykiatri kirjoitti:

    koskaan parantamaan tapojaan - onhan se nähty!

    tsykiatri

    tsykiatria?Kai sinua on uskottava.Roknoosi on siis huono?

    Äänestä

  • uskoisko kirjoitti:

    tsykiatria?Kai sinua on uskottava.Roknoosi on siis huono?

    tai vieläkin huonompi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olipa kerran kirjoitti:

Sefu joka ei kestänyt totuuksia itsestään, varsinkaan kun hänen omituisuutensa ja perverssiä käyttäytymistä koskeva tieto tuli esille parhaimpaan katselu-aikaan. Siispä hän suuressa viisaudessaan bannasi sättääjän ja koko maailma..tai ainakin suomi24 chat pelastui :)))
Sen pituinen se! ...(joka oli muuten aika lyhyt)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu