mistä tatuointi?

Niin missä kokkolassa tai lähi ympäristössa voi ottaa tatskoja?
102261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kla Iguana tai Pitbull (iguana vanhas kaupugis ja Pitbull Cafe eedlan talos)

Äänestä
  • Kannattaako pilata ihonsa ja elämänsä jonkun kuvan takia.

    Äänestä

  • vieläkökin kirjoitti:

    Kannattaako pilata ihonsa ja elämänsä jonkun kuvan takia.

    ...ollu jo 5-6 vuotta. ja sitte elämä onki meny päin peetä. työpaikka on ja oma asunto ja perhe,eli ei voisyyttää ku tatuointia

    Äänestä

  • vieläkökin kirjoitti:

    Kannattaako pilata ihonsa ja elämänsä jonkun kuvan takia.

    Kovin erikoinen tatuointi täytyy olla, että sillä saa elämänsä pilattua.

    Itselläni on tatuointi, eikä se ole vaikuttanut elämänlaatuuni mitenkään, ainakaan negatiivisesti. Se on paikassa, jossa ei ole koko ajan näkyvillä, eli ei aiheuta jatkuvaa pahennusta tiukkapipojen silmien alla.

    Äänestä

Pietarsaaressa.Hieno on.

Äänestä

ulkomailta asti,niin ei tarvi ottaa toista.

Äänestä

Iguana...itsellä paljon kokemuksia tatskoista ja Iguanan Junnu on erittäin ammattitaitoinen.

Äänestä
  • Tuo pitbull? Onko kallista (varsinkin verrattuna Iguananaan) millaiset tatuoijat jne? Kun en viitsisi pelkästään mennä sinne kyttäilemään :)

    Junnu muuten ok, mutta kahdessa viimeisessä tatuoinnissa pari virhettä ja olis jees että ei olis yhtään! Eli sen takia mietin Pittbullia seuraavaks.

    Äänestä

  • paikka on kirjoitti:

    Tuo pitbull? Onko kallista (varsinkin verrattuna Iguananaan) millaiset tatuoijat jne? Kun en viitsisi pelkästään mennä sinne kyttäilemään :)

    Junnu muuten ok, mutta kahdessa viimeisessä tatuoinnissa pari virhettä ja olis jees että ei olis yhtään! Eli sen takia mietin Pittbullia seuraavaks.

    pitbullin mosse tatuoi ennen Oulun house of painissa,luulisi siinä tapauksessa olevan aika laatu jätkä.

    Äänestä

Iguanassa olen itse ottanut kaksi, lähipiirissä varmasti yli puolensataa, jollei enemmänkin, Junnun tekemiä kuvia. Erinomainen hinta-laatusuhde, en voi olla kuin tyytyväinen työn jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joopajoo2 kirjoitti:

Niin missä kokkolassa tai lähi ympäristössa voi ottaa tatskoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu