Ei kukaa tietäs...?

Nii ei kukaa tietäs miks pv alkaa kuumal koneella pätskimää ko alkaa kiihdyttämää
5341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oisko tulpan lämpö aevo liian pien!?!?

Äänestä
  • Onko kaasarin ja pytyn välissä semmosta paksuhkoa mustaa muovi tiivistettä?

    Äänestä

  • ........... kirjoitti:

    Onko kaasarin ja pytyn välissä semmosta paksuhkoa mustaa muovi tiivistettä?

    ei ole kuin sellane ehkä 1mm paksu tiiviste

    Äänestä

saattaapi tulpahattu olla huonosti ni pätkittää ajoo tai sit tulpanjohoto paskana,samaa vikaa omas

Äänestä
  • voi olla että tulppa tekee piikkiä eli siis katso että se on puhdas ja säädä tarvittaessa kärkiväliä suuremmaksi ;)tai ensiöpuola vois olla paskana ,mulla kävi niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suzzukipv kirjoitti:

Nii ei kukaa tietäs miks pv alkaa kuumal koneella pätskimää ko alkaa kiihdyttämää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu