Oonko...

Eli oon ~165cm pitkä ja painan ~85kg.Oonko liian lihava?
7693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olet ylipainoinen. Tuossa on ainakin 15 kiloa liikaa ja se tuskin on lihasmassaa.

Äänestä

olet liian lyhyt. Kasva reilu 20 cm niin olet hyvässä painossa.

Äänestä

Todellakin olet.Anteeksi nyt vaan : p

Äänestä

olen 176cm ja 92kg...

Äänestä

oot LÄSKI!!!! oon 165cm ja painan 50kg...
laihduta. (tai kasva pituutta!)

Äänestä
  • Itse meinasin pyörtyä, kun en kasvanut ylöspäin, vain sivuille. Painoa oli 45, ja pituutta oli kuin kaksi kolmasluokkalaisella (ja en ollut kolmannella.). No, sitten kyllä alkoi kasvupyrähdys, tosin myöhemmin kuin muilla.
    Nyt olen 167/45.

    Äänestä

no siis riippuu täysin ruumiin rakenteesta, kaveri on 180 cm ja painaa 107 kiloo eikä se oo edes liika lihava vaan roteva, ja onko yhtään lihas massa alla etc.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nsr poju kirjoitti:

Eli oon ~165cm pitkä ja painan ~85kg.Oonko liian lihava?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu