peililiukuovet vaatekaappiin

onko kokemusta peililiukuovien vaihtamisesta vaatekaappiin "normaaliovien" tilalle ?
1335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Asensin rivarimme komeroiden eteen peililiukuovet. Ovet hankin lasiliikkeestä ja systeemi on Elfan. Asennus oli helppoa. Ovet ovat korkeudeltaan huoneen korkuiset ja komeron päätyyn tein levystä uuden seinän. Näin saatiin myös komeron päällinen käyttöön. Kätevät on käyttää ja tuovat huoneeseen lisää tilaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poppy kirjoitti:

onko kokemusta peililiukuovien vaihtamisesta vaatekaappiin "normaaliovien" tilalle ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu