DeuZer

Kertokaa kokemuksia tai tietoa deuzer kaiuttimista. Kannattaako ostaa? Entä onko honkkarissa myytävänä oleva pioneerin 12" sama kuin kyseisen merkin omassa ketjumyymälässä? Olisi subille paikka pienehkössä kotiteatterissa.
1761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jätä se deutzeri kauppaan. ja osta ennemmin samaan hintaan käytetty laatuelementti. deutzeri voi alkuun paukkua ihan ok hintaisekseen mutta ei pauku kovin kauan. alkaa ainakin puolen vuoden käytön jälkeen rähistä. Kyllä ne on aitoja pioneerin elementtejä että varmasti samoja elementtejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harkitsija.. kirjoitti:

Kertokaa kokemuksia tai tietoa deuzer kaiuttimista. Kannattaako ostaa? Entä onko honkkarissa myytävänä oleva pioneerin 12" sama kuin kyseisen merkin omassa ketjumyymälässä? Olisi subille paikka pienehkössä kotiteatterissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu