Kaatolupa!

Saisikohan kaatolupaa etelä-saimaan lukijapalstalle kirjottelevalle susienystävälle O.S:lle?
2375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

häiritse, mutta se häiritsee että pitää niitä helvetin jyviä kassitolkulla käydä levittelemässä pitkin maita ja mantuja. Perkeleellinen puluparvi Kourulaan ilmestynyt. Ei oo vielä onneks rottia näkynyt..

Äänestä
  • se O.S niitä helvetin viherpiipittäjiä jotka ovat tietävinään kaiken kaikesta ja sitten kun näkee oravan niin saa paskahalvauksen...toivottavasti saa sen lintuinfluenssan syöttäessään niitä jokapuolelle
    paskovia pulujaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakuseen... kirjoitti:

Saisikohan kaatolupaa etelä-saimaan lukijapalstalle kirjottelevalle susienystävälle O.S:lle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu