impotentti

okei... oon 16v. kundi eikä kelu toimi... kokeillu kohta kaks vuotta... kalu on iso ku norsulla mut ei vaa toimi... pari kertaa saanu sen nousemaa ja se on jotain 20cm ja paksuutta en kerenny mittaamaa... paha onkelma... neuvoja... ollaa tyttökaverin kanssa epätoivosia
2453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joskus käy niin että kun kerran ei seiso, niin seuraavilla kerroilla jo asian ajatteleminen saa aikaan että taaskaan ei seiso. Kokeilkaapa muutama viikko (yhdessä sopien) seksileikkejä niin että yhdyntää ei saakaan yrittää, ehdottomasti kielletty siis. Se joskus auttaa.

Äänestä

itelläni (22v) on sama vika ja kalu saman kokonen. masentaa.. mutta on se kyllä just niin, että kun pelkää ettei nouse ni se ei sit kans nouse. vaikka nainen tekee asioita jotka pitäisi olla kiihottavia niin ei vaan kiihotu kun jännittää se nouseminen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onneton kirjoitti:

okei... oon 16v. kundi eikä kelu toimi... kokeillu kohta kaks vuotta... kalu on iso ku norsulla mut ei vaa toimi... pari kertaa saanu sen nousemaa ja se on jotain 20cm ja paksuutta en kerenny mittaamaa... paha onkelma... neuvoja... ollaa tyttökaverin kanssa epätoivosia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu