Mitä tapahtuu jos nainen ottaa...

Nimetön

Mitä tapahtuu jos nainen ottaa viagraa tms. Stondaako silloin klitoris hulluna? Onhan klitoris ja penis olleet sikiönä sama elin.

Ja ei, tämä ei ole provo - kysyn koska seksi tilanteessa mulla on vaikea saada klitta stimuloitua tai "kovettumaan" suorituspaineiden takia. Mies yrittää nuolla, hieroa jne mutta ei tapahdu mitään. Tunnen epäonnistuvani kun en laukea hänen käsittelyssä. :-(

Yksin kuitenkin pystyn masturboimaan itselleni orgasmin nopeastikin.

7

17375

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tutkijatyttö

      ei kai siitä ole mitään haittaa jos kokeilet. Kerro sitten näillä palstoilla, miltä tuntui

    • norgnorg

      Kieltämättä ihan mielenkiintoinen kysymys. Klitta ja penishän ovat molemmat pääasiassa paisuvaiskudosta ja kyllä näin maalaisjärjellä ajateltuna Viagran/Cialiksen pitäisi vaikuttaa klittaan samoin kuin penikseenkin. Ja tuskinpa kokeilemisesta mitään haittaakaan on!

    • ei kannata

      päätä voi ruveta särkemään mut ei ainakaan laukeamista nopeuta.. hitto mä tykkään lipoo pimpsaa.. :P Kaikki naisetkaan ei tykkää ihan aina samanlaisesta käsittelystä. joku tykkää et imetään oikeen kunnolla ja joku pikku lipomisesta.. ja joillekin riittää pelkkä sormilämmitys.. -ja aina kannattaa kokeilla jtn uutta=) saman toistoonkin paatuu vaik se olis alkuun tosi hyvääkin. :P

    • vaikka

      ...lovegraa, se on naiselle tarkoitettu viagra.

      • Nimetön

        Eiks se ollut haluttomuuteen? Ei mulla sellaista ongelmaa ole, kovastikin kiihottaa, mutta klitoris ei suostu tuolloin teknisesti toimimaan samalla tavalla kuin jos olen yksin.


      • toiset aineet
        Nimetön kirjoitti:

        Eiks se ollut haluttomuuteen? Ei mulla sellaista ongelmaa ole, kovastikin kiihottaa, mutta klitoris ei suostu tuolloin teknisesti toimimaan samalla tavalla kuin jos olen yksin.

        Lovegra on samaa sildenafiilia kuin viagrakin. Viagra on markkinointimielessä nimetty uudelleen naisille. Haluja se lisää tasan 0%. Klitorista se voi ehkä vähän pullistaa.

        http://www.ekamagra.com/buy.asp?p=Lovegra-for-women&b=358


      • Anonyymi

        Sitä myyvät vain huijaajat, ne jää tulliin


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      80
      2151
    2. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1868
    3. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      123
      1609
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      136
      1299
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      137
      1220
    6. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      856
    7. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      184
      807
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      806
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      432
      729
    10. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      602
    Aihe