sigrapills eli joku jenkkien "luontais tuote" mut saman näköinen kuin viagra ja halvempi sekä todella tehokas. itse epäröiden tilasin vaikka aiemmin olen via-max tuotteet hyväksi todennut. En tosin edes uskaltanut toivoa tältä mitään mutta aivan loisto.
Eli osoite taitaapi olla sigrapills.com
KANNATTAA KOKEILLA!
Eli osoite taitaapi olla sigrapills.com
KANNATTAA KOKEILLA!
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://www.myllykoski.fi/paasivusto/luontaistuotteet/uutuudet.htm
nimim: kyrsiintynyt munattomaan mieheen
hyvät ihmiset! homeo ym lääkkeet auttaa VAIN jos niihin uskoo.
eli jos saa apua näistä PUOSKAREIDEN tekeleistä, niin vika on ollut korvien välissä.(ja iso sellainen)((siis piste))
luontaislääketiedettä en sinällään voi tuomita huuhaaksi, lähes kaikki nykyiset lääkkeet on, yllätys, yllätys, peräisin luonnosta, mutta jos niiden avulla voitaisiin parantaa erektiota, niin eiköhän se olisi jo tehty?
...sivistymätön tyyppi kuin olet, poistu palstalta, et tunnu tietävän "näistä" asioista mitään. Ei jaksa edes kommentoida. Siispä piste.