Hiivasta

Elikkä osaiskohan joku kertoa et onkos tämä hiiva vai mitä:kun mulla on nyt viikonverran kutittanu aivan kauheasti,mutta valkovuotoa ei tule paljoa mitään ja se mitä tulee ei haise millekään?Ja saisko tuohon tulehukseen sitten ilman reseptiä minkäänlaista hoitoa ja minkähän hintasta se suunnilleen olis?
1299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lääkärissä, melko varmasti hiivaa mut siitä täytyy ottaa näyte. Jos on hiivaa, lääkäri määrää sulle kunnon lääkkeen joka ei maksa kuin muutaman euron, suun kautta otettava kaiken lisäks. Jos ei hiivaa niin sitten jotain muuta, mikä täytyy sitten selvittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Elikkä osaiskohan joku kertoa et onkos tämä hiiva vai mitä:kun mulla on nyt viikonverran kutittanu aivan kauheasti,mutta valkovuotoa ei tule paljoa mitään ja se mitä tulee ei haise millekään?Ja saisko tuohon tulehukseen sitten ilman reseptiä minkäänlaista hoitoa ja minkähän hintasta se suunnilleen olis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu