XP:n asennuslevy

vanhan tilalle,siis asennus cd on niin naarmuinen,että saako jostain koneelta asennuslevy-tiedoston pahan päivän varalle???
5318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jos vaikka antasivat uuden rompun, kun ilmoitat sinne avainkoodisi.

Äänestä

Microsoftilta saat uuden asennusrompun ilmaiseksi naarmuuntuneen tai muutoin vahingoittuneen tilalle.
Kysy tuolta kertovat mistä puh.numerosta saat uuden rompun tilattua.
Microsoft Oy
Keilaranta 7
02150 Espoo
Puhelin
358 (0)9 525 501

Äänestä

kopio.
Jos sulla on esim. Nero käytössä, sillä voi hidastaa cd- tai dvd-aseman lukunopeutta ja silloin ehkä asema pystyy tekemään siitä kunnollisen väliaikaisimagen kopiointia varten.

Äänestä
  • Mikä pitäis valita ,pistin kopioi cd,jonkun ajan päästä tuli hidastus ja lukee unrecoverable read error

    Äänestä

  • oikea valinta kirjoitti:

    Mikä pitäis valita ,pistin kopioi cd,jonkun ajan päästä tuli hidastus ja lukee unrecoverable read error

    häslätä sen kopioinnin kanssa. Olet jo saanut parempia neuvoja...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedostoista... kirjoitti:

vanhan tilalle,siis asennus cd on niin naarmuinen,että saako jostain koneelta asennuslevy-tiedoston pahan päivän varalle???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu