käykää katsomassa uusin rocky-elokuva. Ei se ota lajia oikeestaan yhtään vaan PUNTTIA. Kyykkyä,vipareita,vetoja,tempausta ym... PENKKIÄ sen olis pitäny ottaa enemmän niin olis varmasti VOITTANUT sen matsin. Eli kaikki "laji" pellet tiedoksi: VOIMA on tärkeintä.
lajiharjoittelu
on turhaa
6589
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
KAIKKI SE MIKÄ ON BODY:ssa ON PÄÄSTÄ POIS !
Ketteryys ja nopeus katoavat iän myötä, mutta ISKUVOIMA säilyy pitkään. Olen samaa mieltä: lajipellet ja muut vinkuheinät voisivat ottaa oppia ROCKY:sta. Hän on kaikkien kamppailulajien kuningas. Nytkin hän olisi saanut voittaa sen nokipiikin mutta onneksi yleisö tiesi kuka on moraalinen voittaja. Tuomaripeliä sanoan minä! Rocky:lla on sydän paikallaa, suuri taistelija joka auttaa aina lähimmäisiä. ROCKY IS THE BEST!!!!
joku "potari" on taas syönny pesupulveria puhtaan urheilun puolesta ja ei enää erota faktaa, fiktiosta.
tämä ketju tekee VANKEINHOITO-palstalla? Elokuvat voisi olla oikeampi paikka.
Rocky on kaikkien aikojen suurin ja mahtavin ottelija. Vankilasta ei löydy yhtään niin kovaa äijää kuin suuri ja mahtava Rocky.
mitä luulette mä luulen että kreaa ja tribuluksia on mennyt ämpärillinen,oli niin jäätävässä kunnossa. Milloin toi ottelu oli,en nähnyt mitään mainosta esim. eurosportilla?