lue

pyydän anteeksi pelleilyäni. Olen 7v homppeli ja minua raiskataan. Anteeksi, jos aiheutin pahaa mieltä, mutta nyt on pakko mennä paskalle!
3273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"pyydän anteeksi pelleilyäni. Olen 7v homppeli ja minua raiskataan. Anteeksi, jos aiheutin pahaa mieltä, mutta nyt on pakko mennä paskalle!"

Taidat pitää nickistäni kun varastit sen?

Ja jos todella olet 7v homppeli jota raiskataan niin ehdottaisin ottamaan yhteyttä vaikka tänne: http://www.tukinet.net/

Hyviä jatkoja vaan..

Äänestä

Kylläpäs ollaan alas valuttu, kun jopa motor stormin nimimerkki otetaan luvatta käyttöön..

Äänestä
  • oot oikeessa labyrinth.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


motor storm kirjoitti:

pyydän anteeksi pelleilyäni. Olen 7v homppeli ja minua raiskataan. Anteeksi, jos aiheutin pahaa mieltä, mutta nyt on pakko mennä paskalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu