Ihmettelen..

miksikä "sokkotreffeissä" tulee kesken mukavan jutustelun punasella ja tais olla vielä isoin kirjaimin teksti "Älä täytä ruutua roskalla.Älä häiritse muiden keskusteluja lähettämällä samaa viestiä"....koska minä en tosiaankaan niin tehnyt,eikä keskustelijoita ollut kuin vain ja ainoastaan kaksi,siis minä ja hän.Voisiko joku kertoa moiseen jonkin laisen syyn??Siis kuka moisia lähettää,ois mukava tietää.....jäi kivat jutut kesken.

7

1401

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sompam

      joskus siellä tapahtuu vaikka mitä.Hyvää viikonvaihdetta.

      • Shorty L

        Olet keskustellut naisen kanssa, johon jokin sättisefu on lääpällään. Viet toisten naiset-ajatus saa jonkun egon alamaihin - erityisesti sättisefujen mustasukkaisuus on tunnetusti hyvinkin yleistä.


      • Shorty L kirjoitti:

        Olet keskustellut naisen kanssa, johon jokin sättisefu on lääpällään. Viet toisten naiset-ajatus saa jonkun egon alamaihin - erityisesti sättisefujen mustasukkaisuus on tunnetusti hyvinkin yleistä.

        miten tämä nyt on ymmärrettävissä:minä olen nainen ja ainakin oletin jotta hän oli mies.Eikä tietääkseni "sokkotreffeissä" ole kuin 2 keskustelijaa?


    • Nimetön

      moi kivaa täälä mut alotin kyl just

    • ;o)

      Paljon itekin sättäilyt mutta tuollasta ei ole vielä tehnyt, toden näköisenpää on että chatissa tullut joku scriptin latausvirhe josta moinen johtuu,,, tuosta kannata ehkä hernettä nokkaan vetää, koska se on sellasta tekniikkaa jota eniron pojilla ei todellakaan ole hallussa :o) tuskin kellään on...

      • tottahantoki

        eniron pojilla hallussa?


    • Tupla

      Siis näin voi käydä jos ensin yhteys jumittaa, eli viesti ei mene näenäisesti perille ja sen laittaa toistamiseen.
      Eli viesti saattaa kirjautua moneen kertaan, vaikka sitä ei näy omalla ruudulla.
      Empäs muuta syytä näe siihen, ellet sitten ole kirjoittanut koko aikaa caps lock päällä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      93
      1496
    2. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      92
      1255
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      901
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      855
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      67
      846
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      164
      803
    7. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      84
      758
    8. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      719
    9. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      56
      683
    10. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      638
    Aihe